skip to Main Content
Okul Çantası İlkokul 2020

Okul Çantası İlkokul 2020

Okul Çantası İlkokul 2020 İçin En Uygun Fiyatlarıyla

Öğrenimine yeni başlangıç yapmış olan çocuklarımızın kullanımı için üretilmiş olan bu çantalar, eğitim-öğretim kademelerine uygun bir formatta öğrencilere sunulmaktadır.  Çocuklarımızın kullanımları için oldukça işlevsel yapıda yer alan bölmeleri, yaşlarına uygun görünüme sahip bulunan tasarımları, farklı model seçenekleriyle okul çantası ilkokul öğrencilerini cezbedecek güzelliklerde satışa sunulmaktadır. Ayrıca binlerce çeşitte farklı ürünü bulabileceğiniz gibi, birçok seçkin markanın ürünlerini de bir arada çevrimiçi mağazalarda bulabilirsiniz. İlköğretim için üretilmiş olan çantalar farklı seçeneklere sahiptir. Okula henüz yeni başlamış olan çocuklar, yaygın olarak bu ürünleri suluk, beslenme çantası gibi ürünlerle birlikte set olarak satın almaktadırlar.  Piyasa analizi yapıldığında da bu tür setlerin daha yaygın bir tercih ağına sahip olduğu görülmektedir. Okul çantası ilkokul 2020 ürünleri her sene olduğu gibi bu yılda mağazamızda büyük indirimlerle müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamızı takipte kalarak birçok kampanyadan haberdar olabilir, ihtiyacınız olan birçok ürünü en uygun fiyatlarıyla çevrimiçi mağazamızdan hızlıca satın alabilirsiniz.

okul çantası ilkokul 1.sınıf

Okul Çantası İlkokul 1.Sınıflar İçin Yüzlerce Farklı Seçeneğiyle Kategorimizde

Okul çantası seçimi ile ilgili doğru bir ürün seçilmediğinde çocuklarda fiziksel olarak ilerleyen günlerde sorunlar görülmektedir. Okul çantası 1.sınıf öğrencileri için öncelikli olarak fiziki yapılarının uygunluğuna göre seçilmelidir. Çocuğunuz için çanta seçiminde mutlaka aldığınız ürünün sırta oturmasına, file omuz askısı alanının yumuşaklığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürünler, çocukları terletmemeli, sırt panel alanları ve kol askılarının olduğu kısımlar taşıma açısından kullanışlı olması gerekmektedir. Çantaların kenarlarında yer alan file adı verilen cepler öğrencilere okul süreçlerinde ayrı bir konfor sağlamaktadır.

Okul Çantası İlkokul 2.Sınıflar İçin de Bol Seçeneklerle Kategorimizde

Özellikle 1.sınıfı tamamlamış olan öğrencilerimizin kullanımı için geliştirilmiş olan tekerlekli modelleriyle oldukça rahatlık sağlayan çantalar, sevimli baskı desenleri, göze hitap eden süsleriyle, kolaylığı ve güzelliği bir arada sunduğu için yoğun bir tercih ağına sahiptir. Okul çantası 2.sınıf öğrencileri için üretilirken özellikle üzerinde özel olarak geliştirilmiş olan kabartmaları, çizgi film karakterleriyle çocukların okulu sevmesini büyük oranlarda desteklemektedir. Ayrıca çantalar kız-erkek öğrenciler için farklı konseptlerde üretilmektedir. Özellikle ilkokul 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf öğrencileri için çantalar rengarenk üretilirken, 4.sınıf ve 5.sınıf öğrencileri daha sade üretimler tercih edilmektedir. Burada yer alan amaç ise ilk 3 yıllık süreçte çocukların okulu sevmelerini desteklemektir.

okul çantası ilkokul 2.sınıf

Okul Çantası İlkokul 3.Sınıflar İçinde Bol Çeşitlerle Kategorimizde

Çocuklara çanta seçiminde ucuz ürünler yerine adı piyasada sıkça duyulan markaların ürünlerini seçmek çocuklarımızın sağlıkları açısından büyük dikkat gerektirmektedir. Özellikle okul çantası 3.sınıf öğrencisi için ürün seçiminde çantada kullanılmış olan hammaddeye dikkat etmeniz gerekiyor. Ürünleri seçerken üründe kanserojen madde olmamasına, çocuklarımızın sağlığı açısından kumaşlarında tüm sağlık testlerinin gerçekleştirilmiş olmasına, ayrıca fiziki olarak çocuklarımızın zarar görmemesi için ürünün ağırlığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Çocuklarınızın boy ve kilo endeksine göre ürünler seçmeniz ileride çocuklarınızda eklem ağrılarını önlemesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Okul Çantası İlkokul 4.Sınıflar İçin Yüzlerce Çeşidiyle Kategorimizde

Özellikle velilerimizin kafalarını oldukça kurcalayan etmenlerin başında satın alınacak olan ürünün fiyatı gelmektedir. Burada velilerimizin birçoğu yukarıda saymış olduğumuz tüm sağlık maddelerini göz ardı ederek adı bilinmeyen, içeriğinde ne kullanıldığı bilinmeyen ürünleri tercih etmektedirler. Burada şunu bilmenizi isteriz ki! Okul çantası 4.sınıf ya da diğer sınıfların hiçbirisi göz ardı edilmeksizin seçkin markaların ürünleri arasından tercih edilmelidir. Bununla ilgili Google gibi arama motorları üzerinde de ilkokul okul çantası gibi aramalar gerçekleştirdiğinizde birçok alanında öncü markanın ürünlerini kampanyalı fiyatlarla web üzerinde bulabilirsiniz. Pazardan ucuz diye alacağınız bir çanta yerine, web üzerinde kampanyaları takip ederek oldukça kaliteli bir markanın çocuğunuza uygun olan ürününe pazarda adı sanı belli olmayan, sağlık açısından tehdit savuran ürünün fiyatına yakın bir oranda sahip olabilirsiniz. Bununla ilgili olarak kategorimizde yer alan ürünlerle ilgili olarak firmamız da birçok kampanya düzenlemektedir. Web sayfamız üzerinden E-Bülten aboneliğinizi gerçekleştirerek indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

okul çantası ilkokul 4.sınıf

Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye ürünleri olarak her zaman en uygun fiyatları tüm öğrencilerimizin eşit şekilde fırsatlardan faydalanması adına uygun tutmaktayız. Bu doğrultuda fiyat politikası uygulamaktayız. Ayrıca Türkiye geneli kargo hizmetimizle ürünlerimizi her bölgeye ulaştırmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Ucuz Kırtasiye Malzemeleri 2020 başlıklı makalemizde en ucuz kırtasiye malzemeleri, en ucuz kırtasiye malzemeleri nereden alınır ve ucuz kırtasiye malzemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
×Close search
Ara